پالت کپسول اکسیژن

پالت کپسول اکسیژن

تامین و ساخت پالت گاز اکسیژن با اتصالات استیل جوشی و فیتینگی

تامین گاز اکسیژن آزمایشگاهی، صنعتی و پزشکی

تامین کپسول های گازاکسیژن: 2لیتری-3لیتری-5لیتری-10لیتری-20لیتری-40لیتری و50لیتری

تامین رگلاتورهای گاز اکسیژن: رگلاتور گاز اکسیژن پزشکی، رگلاتور گاز اکسیژن صنعتی، رگلاتور گاز اکسیژن آزمایشگاهی

تامین شیلنگ های گاز اکسیژن تک و دو قلو

تامین فلاش بک برای جلوگیری از برگشت گاز به داخل کپسول

فشارکاری پالت ها براساس 40لیتری:150بار

فشارکاری پالت ها براساس 50لیتری:200بار

جنس بدنه رگلاتور گاز اکسیژن: برنجی و استنلس استیل

جنس بدنه کپسول ها: فولاد- آلومینیوم- کامپوزیت

ساخت پالت کپسول از 2 تا 36 عددی(40لیتری و50لیتری)

 

به دلیل استفاده همزمان از چند سیلندر در پالت ها و رک های کپسول کاهش فشار با آهستگی صورت می گیرد و گاز درون کپسول های دیگر فشار گازی را متعادل می کند. همچنین حمل و نقل آنها راحت تر و سریعتر و پر کردن پالت های سیلندر سریع تر صورت می گیرد.

 

به دلیل داشتن خروجی ها و منیفیلد های مجزا در یک پالت امکان استفاده همزمان چند دستگاه از پالت امکان پذیر می باشد بنابراین نیازی نیست به ازای هر دستگاه سیلندر مجزا داشته باشیم.

 

بدنه هر پالت سیلندر بنا به درخواست مشتریان می تواند از جوش آرگون و یا اتصالات پیچ و مهره ساخته شود. و همچنین با توجه به نیاز مشتری پالت ها می تواند در سایزها و اندازه های مختلف و با استفاده از کپسول های گاز با فشار های مختلف کاری (40 لیتری 150 بار فشار یا 50 لیتری 200 بار فشار) ساخت شود.  

 

برخی مشتریان بر اساس نوع کاری خاص خود نیازمند پالت های طراحی شده و خاص می باشند که این مهم نیز از روی نقشه های طراحی شده توسط مشتری قابل انجام می باشد.

 

تعداد سیلندرهای به کار رفته در هر پالت بر اساس نوع کاربری متفاوت است. به عنوان نمونه پالت های 36 تایی بر اساس استاندارد های دریایی و پالت های 24 تایی در صنایع فولاد سازی استفاده می گردد. مشتریان می تواند پالت هایی با تعداد سیلندر از 2 عدد تا 36 عدد داشته باشند و سیلندرهای به کار رفته در آنها از فشار کاری 150 بار و 40 لیتری شروع می گردد تا سیلندرهای فشار بالای 200 بار و 80 لیتری قابل تغییر است.

 

10 / 10
از 1 کاربر