گاز نیتروژن

گاز نیتروژن

گازنیتروژن، گاز ازت، کپسول گاز نیتروژن، کپسول گاز ازت، گاز N2 گازنیتروژن گرید 99/99، گازنیتروژن گرید 99/999، گاز نیتروژن گرید 99/9999، گاز ازت مایع، گاز نیتروژن مایع، گاز ازت آزمایشگاهی، ازت گرید بالا.

کپسول :2 لیتری-3لیتری-5لیتری-10لیتری-20لیتری-40لیتری و 50لیتری

رگولاتور گازنیتروژن:رگلاتور دو مرحله ای، رگولاتور دو مرحله ای استیل، رگولاتوراستیل خطی، رگلاتور فشار بالا برای گاز نیتروژن، رگولاتور استیل، رگلاتور برنجی 2 گیج برای گاز نیتروژن، رگلاتور مکسی گاز نیتروژن، رگولاتورکاسولد گاز نیتروژن، رگولاتور 20 بار گاز نیتروژن، رگولاتور  40 بار گاز ازت، رگولاتور 60 بار گاز نیتروژن، رگولاتور 100 بار گاز ازت، رگولاتور 200 بار گاز نیتروژن، رگولاتور دو مرحله ای استیل گاز نیتروژن، رگولاتور کپسولی گاز ازت، رگولاتور سیلندری گاز ازت، رگولاتور 300 بار گاز نیتروژن، رگولاتور.

 

 

 

آنالیز گاز نیتروژن:

 

 

 

کاربرد های اصلی گاز نیتروژن:

1.صنایع شیمیایی

نیتروژن به عنوان پوشش و محافظ در ذخیره سازی مواد اولیه و محصولات در حالت مایع و تشکیل آب اکسیژنه و مواد چسبنده و در نتیجه بوجود آمدن اکسید را کاهش می دهد.از نیتروژن (ازت) در احیا و بازسازی آلومینا و غربال مولکولی.از نیتروژن در آماده سازی کاتالیست ها و جابجایی پودرهای پلیمری استفاده می شود.نیتروژن واسطه ای برای خروج گرمای ساتع شده از مایعات و کنترل دمای راکتور ها می باشد.

2.صنایع دارویی

از نیتروژن برای خنثی سازی و انجماد پلاسمای خون,سایش انجمادی,خشک کردن انجمادی,تغلیظ انجمادی مواد ساختگی با فاز مایع و همچنین ذخیره سازی و نگهداری آنها.

3.صنایع غذایی

نیتروژن مایع پر مصرف ترین مایع برودتی است که برای خنک نگه داشتن و فریز کردن مواد غذایی به کار می رود.گاز نیتروژن  به صورت خالص و یا در ترکیب با دی اکسید کربن به طور معمول برای جلوگیری از اکسید شدن و رشد میکرو ارگانیسم ها در مواد غذایی استفاده می شود.

4.صنایع شیشه ,چسب ,سیمان

از گاز نیتروژن به عنوان گاز بی اثر در ترکیب با هیدروژن در شناوری شیشه در قلع استفاده می شود.

5-سلامتی و پزشکی

نگهداری بافت های زنده و سلول ها توسط گاز نیتروژن

6- تجزیه و تحلیل مواد:

از گاز نیتروژن در کروماتو گرافی و تجزیه و تحلیل و تضمین کیفیت مواد صنعتی و بیمارستانی استفاده می شود.همچنین نیتروژن به عنوان گاز بالانس در ترکیبات گازی جهت کالیبراسیون سنسورها و دتکتور های محیطی و صنعتی کاربرد دارد.از گاز نیتروژن در پرجینگ و پاک سازی مخازن و لوله های خطوط انتقال استفاده می شود.

7-جوش ,برش ,پوشش دهی

نیتروژن در عملیات حرارتی و همچنین یکی از اجزاء اصلی ترکیبات کازی مورد استفاده در لیزر CO2 می باشد.

8-نفت و گاز و پتروشیمی

از نیتروژن برای حفظ کیفیت محصولات و ایمنی قطعات استفاده می شود.

9-الکترونیک

از گاز نیتروژن به عنوان گاز حامل در لحیم کاری مدارات و پوششی برای نیمه رساناها استفاده می شود.از سرمایش نیتروژن مایع برای تست و راه اندازی قطعات الکترونیکی استفاده می شود.

10-صنایع خودرو سازی و حمل و نقل

استفاده از گاز نیتروژن برای پرکردن لاستیک خودرو باعث افزایش عمر مفید آن می شود و همچنین برای قالب گیری مواد استفاده می شود.

 

شما مشتریان عزیز میتوانید برای خرید کپسول گاز نیتروژن با شماره های شرکت نوین گاز تماس حاصل فرمایید و با کارشناسان ما مشورت نمایید و یا بهفروشگاه اینترنتی ما به نشانی اینترنتی تکنیکال گاز مراجعه نموده تمامی محصولات این شرکت بصورت ارسال رایگان در تهران میباشد.

 

 

 

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول
10 / 10
از 1 کاربر