برش لوله

برش لوله:

لوله های به صورت گرد به هر اندازه اینچ برای برش آن نیاز به دستگاه برش لوله یا بول ماشین دارد که به دور لوله با زنجیر مخصوص بسته میشود و با گاز هوا برش برش داده میشود.دستگاه بول ماشین دارای یک زنجیر مخصوص و فک برش و نازل و شیلنگ هستند.زنجیر در داخل کارتن بول ماشین تا اندازه 24اینچ به دور لوله بسته میشود . عمل برش به صورت دستی یا اتوماتیک انجام میشود توجه داشته باشید اگر میخوایین بررش به اندازه بزرگتری بدین باید از زنجیر اضافه استفاده بکنید.

برش لوله یا بول ماشین به صورتهای گرد و صفحه صاف را برش میدهند که بنا به درخواست مشتری یا مصرف کننده عزیز انتخاب میشود.دستگاه برش لوله یا بول ماشین های موجود در بازار بیشتر توسط گاز اکسیژن و گاز سوختی کار میکنند که شما به یک کپسول گاز اکسیژن و کپسول گاز استیلن یا پروپان نیاز دارین که میتوان توسط آن عمل برش بروی لوله یا ورق انجام دهید.

توجه داشته باشید هر زنجیر بول ماشین تا 24اینچ برش میدهند که شما میتوانید توسط زنجیر اضافه تا 70اینچ را برش دهید.زنجیرهای بول ماشین مخصوص هستند که به صورت قلاب به هم وصل شده اند که میتوان با کمک دست از ان کم و یا زیاد کرد.

نوین گاز نماینده فروش انواع دستگاه های برش لوله و بول ماشین با بهترین کیفیت برش و بدونه خطا به صورت کاملا وارداتی از چین و تایوان و انگلیس

10 / 10
از 1 کاربر